Нова Каховка моє місто Нова Каховка моє місто

Револьверний фонд – оптимальний

Револьверний фонд – оптимальний

З кожним роком житло вимагає все більшого обсягу ремонтних робіт, а отже потреба в коштах на це стає дедалі більшою. При таких умовах проведення будь-яких масштабних робіт, в тому числі щодо впровадження енергоефективних заходів в будинку (утеплення, встановлення лічильників і т.д.) вимагає прийняття спільних рішень власників квартир.

Про це редакцію Online Нова Каховка повідомили в фінансовому управлінні Новокаховської міської ради.

Усі власники квартир та нежитлових приміщень у багатоквартирному будинку є співвласниками на праві спільної сумісної власності спільного майна багатоквартирного будинку.

В той же час, об’єднання співвласників багатоквартирного будинку обмежені в грошах, тому пошук фінансування є одним з найперших завдань.

На сьогодні, у нашому місті впроваджується сучасний інструмент альтернативного фінансування проектів для ОСББ та ЖБК – Револьверний фонд Громадської спілки «Координаційна рада ОСББ та ЖБК м. Нова Каховка», метою якого є фінансування заходів по ремонту багатоквартирних будинків, оновлення житлового фонду, просування та виконання програм та проектів по енергозбереженню та створення комфортних умов проживання в багатоквартирних будинках на принципах повторності, строковості та цільового використання.

Так, наприкінці січня Громадська спілка «Координаційна рада ОСББ та ЖБК м. Нова Каховка» звернулася до міського голови з проханням надати фінансову допомогу у сумі 500 тисяч гривень з міського бюджету для діяльності новоствореного Револьверного фонду. У лютому рішенням Новокаховської міської ради №1822 з міського бюджету для надання фінансової допомоги на безповоротній основі Револьверному фонду виділено 500 тисяч гривень.

А далі справа за Револьверним фондом. Згідно Положення надаються безвідсоткові позики строком не більш як на півтора роки за відповідними заявами ОСББ та ЖБК.

Таким чином, маємо надію на успішний початок реалізації нововведення щодо оптимального варіанту допомоги для ОСББ, ЖБК.

06:36
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.