Нова Каховка моє місто Нова Каховка моє місто

Громадська рада в Новій Каховці

Громадська рада в Новій Каховці
12 квітня в Новій Каховці відбулося чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховсько міської ради. В засіданні прийняли участь 23 представники громадських організацій міста з 37, що увійшли до складу ради.
Про це повідомляє кореспондент Online Нова Каховка.
В роботі ради взяли участь міський голова Нової Каховки Володимир Коваленко та його перший заступник Леонід Чурсинов.
Представники громадськості обговорили питання «Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» в ОСББ та ЖБК міста».

Інформацію з цього питання надала Ольга Рашевська, голова комісії громадської ради по роботі з ОСББ та ЖБК міста, голова координаційної ради голів ОСББ міста при міському голові.
В своєму виступі вона навела перелік фактів, які свідчать про наявність проблеми у взаємовідносинах між обраними головами ОСББ та мешканцями будинків. Невичерпність норм діючого законодавства залишає шпарини у цих взаємовідносинах, якими користуються як голови ОСББ з синдромом «бонапартизму», так і деякі мешканці будинків, які своє небажання платити за комунальні послуги ховають за валом письмових запитів та звернень до всіх існуючих та неіснуючих інстанцій.
Громадська рада внесла пропозиції міському виконавчому комітету провести навчання для керівників ОСББ з питань дотримання законодавства про звернення громадян. Також запропоновано розробити примірне положення про дотримання в ОСББ порядку звернень громадян до керівництва та отримання відповідей.

Винесли громадські активісти пропозицію і до Мінрегіонбуду щодо внесення змін до законодавства про конкретизацію відповідальності голів ОСББ за ненадання відповідей громадянам на їх звернення. Міський голова Володимир Коваленко пообіцяв, що як член правління Асоціації міст України, посприяє проходженню цієї пропозиції до Верховної Ради.
А ще він відмітив, що головне в цьому питання полягає в тому, щоб ми всі, як обрані керівники ОСББ, так і прості мешканці будинків, нарешті почули один одного. А не воювати до останнього за “свою особливу правду”.

Також члени ради заслухати інформацію начальника служби з справ дітей Оксану Поповіченко про «Захист прав дітей на території Новокаховської міської ради».
В роботі Громадської ради також взяли участь керуючий справами міськвиконкому Василь Акуленко, депутат міської ради Олександр Афанасьєв, начальник комунального відділу Галина Кіпрушева, фахівець по роботі зі зверненнями громадян Анжела Бабенко.
03:07
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.