Нова Каховка моє місто Нова Каховка моє місто

Змінити постачальника газу.

Змінити постачальника газу.
Автор:
Дмитро Тахтай

Отже!

З 01.12.2020 Херсонрегіонгаз згідно постанови https://khersonregiongas.com.ua/2020/12/01/shanovn... відмовився поставляти газ побутовим абонентам і нам поставляє газ з ціною у грудні 6,77 грн грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) «постачальник останньої надії» (ПОН) — Нафтогаз. Він може постачати нам газ не більше 60 днів. Якщо ви не встигнете підключитись до нового постачальника у строк до 60 днів, газопостачання буде припинено.

У строк до 60 днів з дня переходу до ПОН встигніть обрати нового постачальника газу. Підключитись легко, не виходячи з дому.

Обрати можна за посиланням: газправда або газотека.

Якщо ви хочете укласти договір з «Нафтогазом» з ціною у грудні 6,33 грн грн/куб.м. з ПДВ, без вартості розподілу (доставки) (тариф місячний) і у Вас є аккаунт в Privat24 то за 5 хвилин ви можете заповнити заяву на приєднання та підписати її електронним підписом. Для цього Вам потрібно авторизуватись на сайті Privat24, зайти в меню Послуги->Мої постачальники, обрати свою адресу, газопостачання, тиснемо «Нафтогаз України» і далі по інструкції у доданому відео. Через додаток у телефоні це не працює.

Або можна зареєструватись на сайті Нафтогазу.

Відтепер подати заявку на приєднання до газопостачання від ГК «Нафтогаз України» у відділеннях ПУМБ зможуть мешканці (фізособи) південних регіонів країни.

Для того, щоб оформити підключення, потрібно завітати до одного з відділень ПУМБ (точну адресу можна перевірити тут). При собі потрібно мати:

  • паспорт,
  • ІПН,
  • документ про право власності на житло (або довіреність на розпорядження житлом),
  • EIC-код.

Співробітники банку допоможуть оформити заявку на приєднання. Далі з новим клієнтом зв'яжуться спеціалісти ГК «Нафтогаз України» та поінформують про успішний перехід.

Наразі, послуга підключення до ГК «Нафтогаз України» представлена у 26 відділеннях банку ПУМБ у Миколаївський, Одеській та Херсонській областях.

Важливо зазначити, що в процесі зміни постачальника, газопостачання у клієнта не припиниться. Перехід до нової компанії відбудеться автоматично. Повідомляти про перехід до нового постачальника попередню газову компанію не потрібно. Коли перехід відбудеться, клієнт почне отримувати платіжки за спожитий газ від нового постачальника. Міняти труби у разі переходу на ГК «Нафтогаз України» не потрібно. Газ доставлятиметься тією ж трубою.

Показники лічильника Ви так і передаєте в Ваш облгаз, це не змінюється. В особистому кабінеті в розділі взаєморозрахунки можна сформувати рахунок з потрібними реквізитами, за реквізитами оплату можна проводити в будь якому, зручному для вас банку.

00:18
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.