Нова Каховка моє місто Нова Каховка моє місто

На Херсонщині побільшає гідів

На Херсонщині побільшає гідів
Джерело:

На Херсонщині в лютому стартують курси за проєктом «Туристичний гід», в межах якого підготовку за міжнародними стандартами пройде десяток місцевих гідів.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Херсонської ОДА.

«Цьогоріч 12 жителів Херсона, Нової Каховки, Асканії-Нова та Станіслава опановуватимуть професію туристичного гіда. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту „Туристичний гід“, у межах якого протягом трьох місяців фахівці туристичного супроводу Херсонщини проходитимуть навчальні курси за міжнародними стандартами з підвищення кваліфікації. Стартує туристично-освітній проєкт вже в лютому», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що навчальний курс розробили досвідчені фахівці туристичної справи – гіди-практики, сертифіковані методисти та тренери. Він містить лекційні, семінарські, практичні заняття, онлайн-вебінари та тренінги.

За результатами навчання всім учасникам видадуть сертифікат єдиного зразка та внесуть їх до реєстру гідів ГС «Всеукраїнська асоціація гідів».

В ОДА зауважили, що загалом за 2 роки реалізації проєкту підготовлено 28 фахівців, які професійно займаються своєю справою.

Як відомо, туристично-освітній проєкт «Туристичний гід» реалізує управління туризму та курортів облдержадміністрації спільно з Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» з 2019 року для підвищення рівня обслуговування, якості надання туристичних послуг та в межах виконання Програми розвитку туризму та курортів у Херсонській області на 2019-2021 роки.

15:09
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.