Нова Каховка моє місто Нова Каховка моє місто

У Новій Каховці висадять дерева та кущі

У Новій Каховці висадять дерева та кущі

Новокаховська міська рада у грудні минулого року затвердила кошторис міського фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік. Відповідно до міської програми «Екологія-2023» на заходи з озеленення в поточному році передбачено виділення 100 тис. гривень коштів природоохоронного фонду для придбання та висаджування 1300 саджанців молодих дерев та кущів.

Про це повідомляє міська екологічна інспекція.

Значну кількість придбаних саджанців планується передати ОСББ, ЖБК та бюджетним організаціям міста. У зв’язку із розширенням Новокаховської міської територіальної громади частина саджанців буде передана для озеленення населених пунктів старостинських округів.

У парках, скверах, на газонах проїжджих частин вулиць тощо висаджувати та доглядати насадження буде КП «НК Екосервіс». Місця висаджування фахівці виконавчого комітету та комунального підприємства визначать у лютому поточного року.

Виконавчий комітет звертає увагу голів ОСББ та ЖБК про необхідність надання до відділу комунального господарства інформації щодо потреби в саджанцях дерев та кущів, необхідних для озеленення території.

15:05
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся з тим, що ми використовуємо файли cookie.